Magyar Nemzeti Autósport Szövetség
Magyar Nemzeti Autósport Szövetség
Belépés tagszervezetként
Személyes belépés
Regisztráció
Szövetség
Sportágak-bizottságok
Szabályzatok
Dokumentumok
Eredmények
Naptárak
Kapcsolat
e-ügyvitel
Belépés tagszervezetként
Személyes belépés
Regisztráció
Szövetség
Tisztségviselők
Tisztségviselők
Versenyigazgatók
Vezető technikai ellenőrök
Sportfelügyelők
Tagszervezetek
Titkárság
Székhely
Elnökségi közlemények
Elnöki közlemények
Sporttanács közleményei
Titkársági közlemények
Főtitkári körlevelek, információk
MNASZ díjtételek
Versenynaptár
Sportágak-bizottságok
Szakágak
Rally
Gyorsasági
Off-road, rallycross
Off-road, autocross
Terep rallye
Gokart
Szlalom
Drag
Drift
Bizottságok
Sportfelügyelői
Sportbírói
Technikai
Fegyelmi
Etikai
Biztonsági
Munka bizottságok
Média
Nők az Autósportban Munkabizottság
Utánpótlás
Szabályzatok
Dokumentumok
Kapcsolódó jogszabályok
Nyomtatványok
Sajtószoba, hírlevelek
MNASZ Gépkönyvek
Eredmények
OB és Kupasorozatok
Rally
Rally I. osztály (ORB)
Murva Rally Kupa
Historic Bajnokság
Gyorsasági
Autós Gyorsasági pályaverseny
Autós Gyorsasági hegyiverseny
Rallycross
Rallycross I. osztály
Autocross
Terep-rallye
Gokart
Szlalom
Drag és drift
Drag
Drift
Egyéb sorozatok
Naptárak
Kapcsolat
e-ügyvitel
Tisztségviselők
Tisztségviselők
Versenyigazgatók
Vezető technikai ellenőrök
Sportfelügyelők
Tagszervezetek
Titkárság
Székhely
Elnökségi közlemények
Elnöki közlemények
Sporttanács közleményei
Titkársági közlemények
Főtitkári körlevelek, információk
MNASZ díjtételek
Versenynaptár
Szakágak
Rally
Gyorsasági
Off-road, rallycross
Off-road, autocross
Terep rallye
Gokart
Szlalom
Drag
Drift
Bizottságok
Sportfelügyelői
Sportbírói
Technikai
Fegyelmi
Etikai
Biztonsági
Munka bizottságok
Média
Nők az Autósportban Munkabizottság
Utánpótlás
Kapcsolódó jogszabályok
Nyomtatványok
Sajtószoba, hírlevelek
MNASZ Gépkönyvek
OB és Kupasorozatok
Rally
Rally I. osztály (ORB)
Murva Rally Kupa
Historic Bajnokság
Gyorsasági
Autós Gyorsasági pályaverseny
Autós Gyorsasági hegyiverseny
Rallycross
Rallycross I. osztály
Autocross
Terep-rallye
Gokart
Szlalom
Drag és drift
Drag
Drift
Egyéb sorozatok
Vissza a főoldalra
Sportfelügyelők
Szövetség
Tisztségviselők
Sportfelügyelők
Rendezés:
ABC
Szakág
Besorolás
Szűrés (szakág):
mind
Rallye
Gyorsasági
Terep-rallye
Offroad
Drag
Drift
Gokart
Szlalom
Szűrés (besorolás):
mind
A
B
C
Szűrés (szakág):
Rallye
Gyorsasági
Terep-rallye
Offroad
Drag
Drift
Gokart
Szlalom
Szűrés (besorolás):
A
B
C
Rendezés:
ABC
Szakág
Besorolás
Név
Szakág
Besorolás
Igazolványszám
Név
Szakág
Besorolás
Igazolványszám
Hargitai Sándor
Gokart
A
10037
Vinoczai Attila
Gokart +
Gyorsasági
+ Rallye + Terep-rallye
A
10033
Szűr Ádám
Gokart + Gyorsasági + Rallye
A
10024
Lakos László
Gokart + Offroad + Rallye + Szlalom + Terep-rallye
A
10011
Emmer Veronika
Gokart
B
10074
Faluvégi Péter
Gyorsasági + Offroad + Rallye +
Terep-rallye
A
10012
Móni István
Drag + Drift + Gyorsasági + Offroad + Rallye + Terep-rallye
A
10010
Mogyorósi Attila
Gyorsasági + Offroad + Rallye
A
10003
Major Dávid
Gyorsasági + Offroad + Rallye
A
10072
Herczeg Lajos
Gyorsasági + Offroad
A
10019
Cselényi Balázs
Gyorsasági + Offroad
A
10002
Budai Boglárka
Gyorsasági + Offroad
A
10034
Walter Csaba
Gyorsasági + Offroad
A
10055
Hajdu Attila Tibor
Gyorsasági +
Rallye
A
10031
Sztankovics Györgyi
Drag + Drift + Gyorsasági + Rallye + Terep-rallye
A
10005
Szél Attila dr.
Gyorsasági + Rallye
A
10016
Pokorádi Péter
Gyorsasági + Rallye
C
10083
Kovács Péter
Gyorsasági + Rallye
A
10009
Pintér Kálmán
Gyorsasági
A
10013
Perjési Zsolt
Gyorsasági
B
10022
Kováts Norbert
Gyorsasági
C
10075
Hart József Dániel
Gyorsasági
C
10080
Galambosi Éva
Gyorsasági
C
10066
Lovay Miklós
Offroad + Rallye
B
10047
Varga Brigitta
Offroad + Terep-rallye
B
10025
Tóth Katalin dr.
Offroad
A
10026
Szilágyi Béla
Offroad
B
10060
Perényi László
Offroad
C
10082
Nattán György
Offroad
A
10036
Migály Béla Zoltán
Offroad
B
10068
Gerlei Sándor
Offroad
A
10004
Éri Gergely
Offroad
A
10008
Cselényi Vilmos
Offroad
A
10023
Selmeczi György
Rallye + Terep-rallye
A
10029
Polgár László
Rallye + Terep-rallye
B
10007
Oroszlán Tibor
Rallye + Terep-rallye
A
10021
Pacher Péter (csak ORB3)
Rallye
B
10044
Kovács Levente
Rallye
B
10046
Juhász István
Rallye
B
10030
Holczer Dániel
Rallye
B
10053
Szabados Lajos
Terep-rallye
B
10001
Gál István
Terep-rallye
B
10035
Lajos Roland
Drag
B
10038
Kohári Zoltán
Drag
+ Drift + Szlalom
A
10039
Groll Róbert
Drag + Drift
B
10014
Demeter Magdolna
Drag + Drift +
Szlalom
A
10015
Béres Szabolcs
Drift
B
10076
Angyal Péter
Drag +
Drift
+ Szlalom
A
10054
Lista nyomtatása
Reflektorfényben
Titkársági közlemény 2023.01.23.
Az Építési és Közlekedési Minisztérium Közúti Gépjármű-közlekedési Hatósági Főosztály tájékoztatása
HUMDA - Sajtóközlemény 2023.03.09.
Reflektorfényben
Titkársági közlemény 2023.01.23.
Az Építési és Közlekedési Minisztérium Közúti Gépjármű-közlekedési Hatósági Főosztály tájékoztatása
HUMDA - Sajtóközlemény 2023.03.09.
Legfrissebb hírek és dokumentumok
AGYB határozatok 2024.04.17.
2024.04.19
Swift Cup Europe versenykiírás Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Elnökségi közlemény 2024.04.18.
2024.04.18
Supplementary Regulation Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Elnökségi határozatok 2024.04.09.
2024.04.10
Supplementary Regulation Riverside Baja Pápoc 2024.04.09-11.
2024.04.17
Versenykiírás AGYOB Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Média akkreditációs szabályzat 2024.
2024.04.10
Versenykiírás Riverside Baja Pápoc 2024.04.09-11.
2024.04.17
Versenykiírás Autós Gyorsasági OB2 Kiskunlacháza, 2024.04.21.
2024.04.14
AGYB határozatok 2024.04.17.
2024.04.19
Supplementary Regulation Riverside Baja Pápoc 2024.04.09-11.
2024.04.17
Swift Cup Europe versenykiírás Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Versenykiírás AGYOB Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Elnökségi határozatok 2024.04.09.
2024.04.10
Elnökségi közlemény 2024.04.18.
2024.04.18
Versenykiírás Riverside Baja Pápoc 2024.04.09-11.
2024.04.17
Supplementary Regulation Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Versenykiírás Autós Gyorsasági OB2 Kiskunlacháza, 2024.04.21.
2024.04.14
Média akkreditációs szabályzat 2024.
2024.04.10
AGYB határozatok 2024.04.17.
2024.04.19
Elnökségi közlemény 2024.04.18.
2024.04.18
Supplementary Regulation Riverside Baja Pápoc 2024.04.09-11.
2024.04.17
Versenykiírás Riverside Baja Pápoc 2024.04.09-11.
2024.04.17
Swift Cup Europe versenykiírás Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Supplementary Regulation Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Versenykiírás AGYOB Balaton Park Circuit 2024.04.25-28.
2024.04.17
Versenykiírás Autós Gyorsasági OB2 Kiskunlacháza, 2024.04.21.
2024.04.14
Elnökségi határozatok 2024.04.09.
2024.04.10
Média akkreditációs szabályzat 2024.
2024.04.10
Partner szervezetek